Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Konferencje i prelekcje » Wrocław: Pikieta przeciwko in vitro

Pikieta przeciwko in vitro

Fundacja PRO — Prawo do Życia / Brygada Dolnośląska Obozu Narodowo-Radykalnego

In vitro to biznes śmierci. Mniej niż 6% dzieci poczętych tą metodą ma szansę się narodzić. Poczęte dzieci uznane za wadliwe lub nadliczbowe są zamrażane, wyrzucane do kanalizacji lub zabijane w wyniku aborcji.

In vitro nie ma nic wspólnego z leczeniem. Jest procedurą sztucznego rozrodu zapożyczoną z weterynarii. In vitro nie diagnozuje i nie leczy chorób, które zaburzają płodność. Klinik in vitro nawet nie obchodzi, jakie schorzenie mają rodzice. Ich zadaniem jest produkcja i sprzedaż dzieci, a nie zdrowia.

Ponadto o przebiegu samej procedury mówi się bardzo rzadko: o mężczyznach stojących w kolejce do kabin pobrań zaopatrzonych w pornografię, faszerowaniu kobiet hormonami, eksperymentach na mrożonych embrionach czy „selektywnej redukcji” ciąż wielopłodowych. Jeszcze mniej – o wynaturzeniach: tworzeniu dzieci ze spermy zmarłych, czy z komórek trojga rodziców; rodzeniu wnuków przez ich własne babcie, dzieciach omyłkowo wszczepionych nie swoim matkom.

Wobec powyższych faktów żądamy wycofania refundacji produkcji dzieci metodą in vitro z wrocławskiego budżetu miejskiego.

Zapraszamy: 4 lutego 2019 roku, godz. 17.00, Nowy Ratusz, ul. Sukiennice 9 we Wrocławiu.

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2023 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.