Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Konferencje i prelekcje » Wrocław: Pikieta Fundacji PRO — Prawo do Życia

Pikieta Fundacji PRO — Prawo do Życia

Fundacja PRO — Prawo do Życia

Zapraszam na pikietę będącą przeciwwagą dla Manify organizowanej przez środowiska proaborcyjne.

Rocznie na świecie dokonuje się 53 milionów aborcji, z powodu powikłań umiera 50-100 tysięcy kobiet. Organizacja Narodów Zjednoczonych wskazuje, że w światowej populacji już teraz brakuje 200 milionów dziewcząt, które padły ofiarą aborcyjnej selekcji ze względu na płeć lub dzieciobójstwa.

Aborcja pociąga za sobą dyskryminację i śmierć kobiet, w tym również śmierć matek. Wyraźnie wskazują na to dane Banku Światowego i Światowej Organizacji Zdrowia. W Polsce, odkąd w 1993 roku ograniczono dostępność aborcji, wskaźnik śmiertelności okołourodzeniowej matek spadł pięciokrotnie. Dane Światowej Organizacji Zdrowia jasno pokazują, że w efekcie poziom śmiertelności okołourodzeniowej w Polsce jest dwukrotnie niższy niż w Niemczech, trzykrotnie niższy niż w Anglii i blisko pięciokrotnie niższy niż w Stanach Zjednoczonych.

Bardzo prosimy o liczne przybycie, ponieważ nasza obecność po stronie prawdy w tym dniu będzie miała wyjątkowe znaczenie.

Czekamy na Państwa 9 marca 2019 roku na skrzyżowaniu ulic Oławskiej, Świdnickiej i Rynku (narożnik jęczmienny) od godz. 13.30 do 15.00.

Wydarzenie na Facebooku

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2022 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.