Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Konferencje i prelekcje » Zgierz/Wrocław: Pikiety Fundacji PRO — Prawo do Życia

Pikiety Fundacji PRO — Prawo do Życia

Fundacja PRO — Prawo do Życia

Pikiety Fundacji PRO – Prawo do Życia

22 marca 2018 r. o godz. 15.30 czekamy na Państwa przed Wojewódzkim Szpitalem Specjalistycznym przy ul. Henryka Michała Kamieńskiego 73A we Wrocławiu. W latach 2014-2016 wykonano tam 34 aborcje.

Dla wielu chorych dzieci badania prenatalne to wyrok śmierci. Matki poddawane są presji, aby pozbyć się „problemu”, zabijając dziecko przed jego narodzeniem. Aborcja jest przeprowadzana w publicznych szpitalach za publiczne pieniądze i z naszych składek zdrowotnych. Dzieci często giną w drugiej połowie ciąży, kiedy są duże i dobrze rozwinięte – wywołuje się poród, w którego czasie dziecko ma umrzeć. Zapraszamy — nie może Państwa zabraknąć.

***

21 marca o godz. 12.30 zapraszamy na plac Jana Kilińskiego w Zgierzu.

Każdego dnia w zgodzie z polskim prawem w szpitalach zabija się kilkoro dzieci. Nie możemy na to biernie patrzeć. Przyjdź na pikietę, by razem z nami stanąć do walki o ich życie.

Wydarzenie na Facebooku

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2022 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.