Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Konferencje i prelekcje » Wrocław/Oleśnica: Pikiety Fundacji PRO – Prawo do Życia

Pikiety Fundacji PRO – Prawo do Życia

Fundacja PRO — Prawo do Życia

12 stycznia 2018 r. od godz. 16.00 czekamy na Państwa na Rynku (Narożnik Jęczmienny). Przypomnimy wrocławianom, jaka zbrodnia dokonuje się w naszych szpitalach. Pokażemy, że kompromis aborcyjny to fikcja, na którą człowiek sumienia nie może się zgodzić.

Zapraszamy — nie może Państwa zabraknąć, gdyż im więcej nas będzie, tym skuteczniejsza będzie demonstracja.

13 stycznia o godz. 14.00 zaprotestujemy przed Powiatowym Zespołem Szpitali w Oleśnicy przy ul. Armii Krajowej 1 przeciwko mordowaniu nienarodzonych dzieci.

W ciągu kilkunastu miesięcy wykonano w Oleśnicy 35 aborcji – najwięcej w regionie (w 2016 r. – 19, w pierwszej połowie 2017 r. – 16). Zabijanie dzieci poprzez aborcję rozpoczęto, kiedy dyrektorem placówki został Kamil Dybizbański. Z tego powodu Fundacja PRO – Prawo do Życia nominowała go do tytułu Heroda roku 2017 (zajął trzecie miejsce).

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2023 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.