Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Konferencje i prelekcje » Warszawa: Piknik Jubileuszowy Zamku Królewskiego

Piknik Jubileuszowy Zamku Królewskiego

Zamek Królewski w Warszawie — Muzeum

Piknik Jubileuszowy Zamku Królewskiego w Warszawie

28 maja 2023 r., Ogrody Królewskie

Wielkie wiosenne świętowanie czas znów zacząć. Już po raz trzeci w ramach czteroletnich obchodów jubileuszu pięćdziesięciolecia odbudowy Zamku Królewskiego zapraszamy na rodzinną imprezę w urokliwych plenerach Ogrodów Królewskich – oazy zieleni w sercu Warszawy. Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji, zarówno dla starszych, jak i młodszych: koncerty, pokazy, bezpłatne zwiedzanie czy loty balonem.

W ubiegłym roku w atrakcjach przygotowanych przez Zamek Królewski z okazji Pikniku Jubileuszowego wzięło udział niemal 20 tysięcy osób. Tym razem liczymy na równie dużą frekwencję. 28 maja wszystkich chętnych zapraszamy do wspólnego świętowania, a program całodniowej imprezy zagwarantuje dobrą zabawę.

W programie:

od godz. 11.00 – atrakcje dla rodzin: gry i zabawy plenerowe, warsztaty z pierwszej pomocy, wystawa pojazdów pożarniczych zorganizowana przez Komendę Wojewódzką Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie

godz. 11.30 – Melodie wiedeńskie – koncert zespołu Amabile i otwarcie pikniku

godz. 13.00 i 16.00 – Latający Teatr Sztuki Ciała – występ finalistów programu talent show

godz. 14.00 i 16.30 – Rozmowy kwiatów – pokazy florystyczne w wykonaniu mistrzów Dominiki Wolny i Zbigniewa Dziwulskiego

godz. 15.00 i 17.00 – Magia i czary klauna Kluseczki – spektakl dla dzieci

godz. 18.00 – loty balonem

godz. 20.30 – koncert Moniki Borzym

Ponadto:

Zwiedzanie Zamku wzdłuż Trasy Królewskiej – wstęp na podstawie bezpłatnych wejściówek do pobrania w kasie Zamku (pl. Zamkowy 4) lub Arkadach Kubickiego.

Wstęp na wystawę Kopernik i jego świat w cenie promocyjnej.

Na terenie imprezy znajdą się foodtrucki oraz stoiska z lodami i atrakcjami dla dzieci i dorosłych, a także strefa Totalizatora Sportowego.

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2024 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.