Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Konferencje i prelekcje » Warszawa: Ambasada Danii na Pikniku z Klimatem

Ambasada Danii na Pikniku z Klimatem

Ambasada Królestwa Danii

Polecamy Państwa uwadze Piknik z Klimatem na Placu Zamkowym w Warszawie, gdzie swoje stoisko będzie mieć Ambasada Królestwa Danii. Piknik organizowany jest przez Urząd Miasta Stołecznego Warszawy w ramach „Partnerstwa dla klimatu”. Hasło tegorocznej edycji to: „Wszyscy tworzymy klimat – zacznijmy od siebie!”1.

Piknik odbędzie się 2 września 2012 r. na Placu Zamkowym i będzie znakomitą okazją do poznania przyjaznego środowisku i klimatowi sposobu życia. Ambasador Królestwa Danii Steen Hommel weźmie udział w oficjalnej ceremonii otwarcia Pikniku z Klimatem, a następnie w spotkaniu z dziennikarzami.

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w Pikniku całe rodziny z dziećmi. W godzinach 11:30-16:30 przy naszym stoisku będzie można dowiedzieć się więcej na temat energooszczędnych domów, energii wiatrowej oraz zrównoważonego trybu życia Duńczyków.

Szczególnie serdecznie zapraszamy młodych entuzjastów zdrowego i ekologicznego trybu życia, dla których przygotowaliśmy różne gry i zabawy.


1 Oczywiście zachęcamy Czytelników naszego Portalu, aby do tych haseł podeszli przede wszystkim zdroworozsądkowo – przypis Redakcji.

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2023 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.