Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Konferencje i prelekcje » Poznań: Pora na Skandynawię

Pora na Skandynawię

Centrum Kultury „Zamek”

„Pora na Skandynawię” to kolejny cykl wydarzeń przybliżających Polakom kraje skandynawskie. Projekt jest inicjatywą Katedry Skandynawistyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza i Centrum Kultury „Zamek” w Poznaniu. W ramach projektu przewidziano całoroczny cykl spotkań o tematyce nordyckiej. Będzie miejsce dla najróżniejszych form aktywności: wykładów, spotkań autorskich, prezentacji wizualnych, warsztatów dla dzieci i dla dorosłych, projekcje filmów i związane z nimi działania.

W roku 2013 wspólnym mianownikiem jest hasło: Dziewczyny, wiedźmy, siostry. Kobiety w kulturze Skandynawii1. Pierwsza odsłona projektu: 4-10 marca 2013 r., kolejne zaplanowano na czerwiec, październik i grudzień.

Szczegółowe informacje o programie i miejscach spotkań:

http://poranaskandynawie.wordpress.com

https://www.facebook.com/PoraNaSkandynawie


1 Od Redaktora: Obawiam się, że tak sformułowany temat może być sygnałem, iż podczas spotkań pojawiać się będą treści lewicowe, ale jeżeli nie weźmiemy w tym udziału, zapewne nie będziemy w stanie zweryfikować wątpliwości. Liczę na aktywność, relacje (a może też nagrania?) naszych Czytelników.

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2023 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.