Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Konferencje i prelekcje » Hrubieszów: Proces za cytowanie papieskiej modlitwy

Proces za cytowanie papieskiej modlitwy

Choroba wymiaru sprawiedliwości

19 października 2011 r., godz. 9:00, w sali III w Sądzie Rejonowym w Hrubieszowie (przy ul. mjra Henryka Dobrzańskiego 7) odbędzie się rozprawa przeciwko panu Arkadiuszowi Łygasowi fałszywie oskarżonemu o znieważenie narodu żydowskiego.

Arkadiusz Łygas, narodowiec z Zamościa od kilku lat jest sądzony i prześladowany przez tzw. wymiar sprawiedliwości. Zarzuca mu się, że kilka lat temu rozwiesił w Hrubieszowie (woj. lubelskie) plakaty z treścią modlitwy Papieża św. Piusa V o nawrócenie Żydów. Zdaniem prokuratury słowa wiarołomni Żydzi i lud zaślepiony autorstwa Papieża wyczerpują dyspozycję art. 257 kk. Ten absurdalny proces i dręczenie niewinnego człowieka ma miejsce w sytuacji, gdy Nergal nie tylko jest uniewinniany, ale i sowicie wynagradzany z naszych podatków, jako telewizyjny celebryta. Apelujemy o wsparcie Arkadiusza Łygasa poprzez udział w jego procesie w charakterze publiczności. Rozprawa jest jawna, wstęp wolny. (rm)

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2022 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.