Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Konferencje i prelekcje » Katowice: Czytamy Rothbarda! Produktywność i przedsiębiorczość

Czytamy Rothbarda! Produktywność i przedsiębiorczość

Klub Austriackiej Szkoły Ekonomii w Katowicach

Klub Austriackiej Szkoły Ekonomii w Katowicach serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych ekonomią i naukami społecznymi na spotkanie, które odbędzie się 5 lutego 2020 roku o godz. 18.30 w budynku Instytutu Chemii Uniwersytetu Śląskiego przy ulicy Szkolnej 9 (sala 42s).

Tym razem spotkanie będzie poświęcone rozdziałom siódmemu i ósmemu książki Murraya Rothbarda pt. Ekonomia wolnego rynku. Rothbard przedstawia w nich zagadnienia produkcji i dystrybucji, skupiając się na omówieniu wyceny i produktywności, przedsiębiorczości i efektów akumulacji kapitału.

Spotkania mają charakter otwartej dyskusji, w której trakcie można porozmawiać o problemach dotyczących omawianego materiału oraz pokrewnych zagadnieniach. Najbliższe spotkanie poprowadzi pan Przemysław Rapka, doktorant Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Wydarzenie na Facebooku

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2022 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.