Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Konferencje i prelekcje » Wrocław: Protest przeciwko uwięzieniu Grzegorza Brauna

Protest przeciwko uwięzieniu Grzegorza Brauna

Organizacja Monarchistów Polskich

Szanowni Państwo,

Zapraszamy Czytelników do udziału w akcji protestacyjnej przeciwko szykanowaniu reżysera i publicysty, pana Grzegorza Brauna, monarchisty i współpracownika środowiska legitymistycznego, który został uwięziony za rzekomą obrazę sądu.

„Obraza” miała polegać na opuszczeniu sali sądowej po tym, jak sędzia prowadzący sprawę zwolnił z przesłuchania jednego z kluczowych świadków w procesie o rzekome pobicie przez pana Brauna sześciu policjantów.

W kwietniu 2008 roku pan Grzegorz Braun obserwował na wrocławskim Ostrowie Tumskim policyjną pacyfikację manifestacji upamiętniającej zamordowanych w Katyniu… Został powalony na ziemię przez nieumundurowanych policjantów, skuty kajdankami i przewieziony na posterunek. Skandaliczny proces trwa już ponad sześć lat.

Zapraszamy 2 sierpnia 2014 roku, godz. 16.00. Spotykamy się przed aresztem śledczym przy ul. Świebodzkiej 2 we Wrocławiu.

Protest przeciwko uwięzieniu Grzegorza Brauna

Protest organizują: Solidarność Walcząca, „Gazeta Obywatelska. Prawda Jest Ciekawa”, WiS TV, Konfederacja Polski Niepodległej – Niezłomni, „Gazeta Polska”, Solidarni 2010 i Organizacja Monarchistów Polskich.

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2022 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.