Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Konferencje i prelekcje » Wrocław: Przyczynowość a prawa ekonomii

Przyczynowość a prawa ekonomii

Klub Austriackiej Szkoły Ekonomii we Wrocławiu / Koło Naukowe Ekonomii Pozytywnej / Students For Liberty – Polska

Klub Austriackiej Szkoły Ekonomii we Wrocławiu, Koło Naukowe Ekonomii Pozytywnej i Students For Liberty – Polska zapraszają na wykład pana dr. Dawida Meggera. Czy ekonomia odkrywa prawa tak pewne jak prawa logiki, czy raczej formułuje hipotezy do obalenia? Czym właściwie jest przyczynowość w naukach społecznych i dlaczego szkoła austriacka odpowiada na to pytanie inaczej niż mainstream?

Spotkanie odbędzie się 13 marca 2026 roku o godz. 17.00 w sali 218, w budynku A Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego przy ul. Uniwersyteckiej 22/26.

Wydarzenie na Facebooku

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2026 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.