Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Konferencje i prelekcje » Wrocław: Rewitalizacja. Między teorią a praktyką vol. 2

Rewitalizacja. Między teorią a praktyką vol. 2

Wrocławska Fundacja Studentów Historii Sztuki

Szanowni Państwo!

Koło Naukowe Studentów Historii Sztuki UWr oraz doktoranci Instytutu Historii Sztuki UWr mają zaszczyt zaprosić na konferencję naukową, której Wrocławska Fundacja Studentów Historii Sztuki jest partnerem.

Rewitalizacja. Między teorią a praktyką vol. 2

28 kwietnia 2014 roku

Centrum Rozwoju Zawodowego „Krzywy Komin”

ul. Stanisława Dubois 33-35a, Wrocław

początek konferencji: godz. 8.00

O konferencji:

Celem konferencji będzie zastanowienie się nad rewitalizacją jako procesem, teorią czy też praktyką. Ze względu na to, że chcemy spojrzeć na ten problem jak najszerzej, do udziału w konferencji zaprosiliśmy zarówno teoretyków, jak i praktyków: historyków sztuki, architektów, urbanistów, socjologów, antropologów kulturowych, ekonomistów i historyków oraz osoby zajmujące się konserwacją architektury czy ochroną dziedzictwa kulturowego.

W tym roku w specjalnym panelu udział wezmą także artyści, m.in. pp. Anna Mierzejewska i Mariusz Mikołajek, którzy opowiedzą o swoich artystycznych działaniach na rzecz lokalnych wspólnot, w których mieszkają i pracują.

https://rewitalizacjawro.wordpress.com

https://www.facebook.com/RewitalizacjaMiedzyTeoriaAPraktyka

rewitalizacja.wro@gmail.com

Rewitalizacja. Między teorią a praktyką vol. 2 – program konferencji

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2022 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.