Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Konferencje i prelekcje » Wrocław: Prawno-ekonomiczne uwarunkowania rozwoju Chile i Wenezueli

Prawno-ekonomiczne uwarunkowania rozwoju Chile i Wenezueli

Koło Naukowe Myśli Wolnościowej „Praxis”

W imieniu Koła Naukowego Myśli Wolnościowej „Praxis”, działającego na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, zapraszamy serdecznie na spotkanie otwarte pt.

Prawno-ekonomiczne uwarunkowania rozwoju Chile i Wenezueli,

które odbędzie się 5 grudnia 2013 r., godz. 18.00, w sali 120, budynek A Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu (ul. Komandorska 118/120, wejście od ul. Kamiennej).

Prelegentami będą pp. prof. dr hab. Krystian Complak i mgr Piotr Zapałowicz. Poruszona będzie tematyka związana z rządami gen. Augusta Pinocheta w Chile i Hugona Cháveza w Wenezueli, a także z teraźniejszą sytuacją tych państw. Spotkanie będzie połączone z promocją książki Wolny rynek a socjalizm XXI wieku. Porównanie polityki gospodarczej Augusto Pinocheta w Chile i Hugo Cháveza w Wenezueli autorstwa Piotra Zapałowicza, zwycięzcy konkursu PAFERE na najlepszą pracę magisterską w 2012 roku.

Gorąco zachęcamy do przybycia wszystkich czytelników Portalu Legitymistycznego!

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2022 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.