Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Konferencje i prelekcje » Kutno: Spotkanie z Grzegorzem Braunem

Spotkanie z Grzegorzem Braunem

Centrum Teatru, Muzyki i Tańca

W ramach cyklu zatytułowanego „Strefa Wolnego Słowa i Obrazu” pan Artur Fryz, instruktor Kutnowskiego Domu Kultury, zaprasza na spotkanie z reżyserem-dokumentalistą, panem Grzegorzem Braunem. Atrakcją wieczoru, który rozpocznie się 8 lutego 2013 r., godz. 18.00, w Centrum Teatru, Muzyki i Tańca w Kutnie przy ul. Teatralnej 1, będzie nie tylko możliwość rozmowy z głośnym reżyserem, ale również okazja do zobaczenia jego najnowszego filmu pt. „Transformacja”. Wstęp na spotkanie jest wolny.

Grzegorz Braun (ur. 1 marca 1967 w Toruniu) – polski reżyser, nauczyciel akademicki, scenarzysta i publicysta, twórca filmów poruszających trudne kwestie społeczne, polityczne i moralne. Filmów, które kwestionują obraz Polski i świata kształtowany przez tzw. media głównego nurtu i propagandę prorządową. Jest absolwentem studiów polonistycznych na Uniwersytecie Wrocławskim. W 1993 r. ukończył studia podyplomowe na Wydziale Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego.

Więcej na temat reżysera: http://tiny.pl/h25pg.

Spotkanie w Kutnie

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2023 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.