Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Konferencje i prelekcje » Warszawa: Spotkanie Mini-Klubu Dyskusyjnego

Spotkanie Mini-Klubu Dyskusyjnego

Stowarzyszenie Patriotyczne Serenissima

Szanowni Państwo!

Po dłuższej przerwie i z tym większą przyjemnością zapraszamy na kolejne spotkanie Mini-Klubu Dyskusyjnego (MKD), które odbędzie się w sobotę, 20 marca 2010 roku o godz. 18.00 w Domu Literatury przy Krakowskim Przedmieściu 87/89.

Gościem najbliższego MKD będzie prof. Tomasz Żyro, politolog z Uniwersytetu Warszawskiego, który zajmuje się m.in. polską i amerykańską filozofią polityczną, a także socjologią polityki. Spotkanie będzie poświęcone zagadnieniu „Wola polityczna a polska swawola” i będzie dotyczyć kwestii woli politycznej w polskiej myśli politycznej. Powyższe zagadnienie jest tematem jednej z ostatnich publikacji prof. Żyro pt. „Wola polityczna”. Więcej informacji o prelegencie na stronie: http://pl.wikipedia.org/wiki/Tomasz_%C5%BByro.

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie obecności e-mailem na adres serenissima@serenissima.org.pl do środy, 17 marca 2010 r.

W imieniu organizatorów MKD serdecznie zapraszamy!

Jerzy Sawicki
Koordynator MKD

 

PS Dom Literatury znajduje się vis-a-vis Placu Zamkowego i kolumny Zygmunta, wejście do budynku zlokalizowane jest tuż obok kawiarni Literatka (po jej prawej stronie). Spotkanie odbędzie się w małej sali na I piętrze — po wejściu do budynku należy kierować się prosto, minąć po lewej stronie boczne wejście do kawiarni Literatka i obok recepcji wejść na schody po lewej stronie.

 

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2022 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.