Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Konferencje i prelekcje » Wrocław: „Spowiedź buntownika” — spotkanie autorskie

„Spowiedź buntownika” — spotkanie autorskie

Akademia Patriotów

Szanowni Państwo,

zapraszamy na spotkanie promocyjne wokół książki Spowiedź buntownika. Od strajków w rafinerii do Parlamentu Europejskiego (autorstwa panów Michała Marusika i Michała Gniadka-Zielińskiego).

Książka opowiada historię strajków w Rafinerii Gdańskiej, do których doszło w 1980 i 1981 roku. Jest to relacja naocznego świadka, który odegrał znaczącą rolę w kierowaniu strajkiem. Publikacja ma formę wywiadu-rzeki z deputowanym do Parlamentu Europejskiego VIII kadencji.

Presja społeczna była taka i oczekiwania pod adresem siebie nawzajem były takie, że idziemy na barykady jak powstańcy warszawscy. I tu nie ma jak się wymigiwać. Już tyle czasu awanturowaliśmy się z tą władzą i pyszczyliśmy o różne sprawy, a teraz jak się zrobiło na poważnie i rafineria staje, i wszystko to trzeba jakoś ogarnąć, i tych ludzi jakoś reprezentować, to oni odmówić zwyczajnie nie mogli. (fragment książki)

Spotkanie ze współautorem i bohaterem książki, panem Michałem Marusikiem z grupy parlamentarnej Europa Narodów i Wolności, odbędzie się 9 kwietnia 2019 roku o godzinie 18.00 w Sali Kominkowej Hotelu Tumskim (Wyspa Słodowa 10, Wrocław).

Podczas promocji będzie można otrzymać bezpłatny egzemplarz książki.

Wydarzenie na Facebooku

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2023 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.