Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Konferencje i prelekcje » Polska: Trasa koncertowa Turboweekend

Trasa koncertowa Turboweekend

Agencja Artystyczna Go Ahead

Polecamy koncerty Turboweekend. Duński zespół zagra trzykrotnie:

20 kwietnia 2013 r., godz. 20:00

Proxima, ul. Żwirki i Wigury 99, Warszawa, bilety: 49 zł / 59 zł.

21 kwietnia 2013 r., godz. 20:00

Eskulap, ul. Stanisława Przybyszewskiego 39, Poznań, bilety: 49 zł / 59 zł.

22 kwietnia 2013 r., godz. 20:00

Alibi, ul. Grunwaldzka 67, Wrocław, bilety: 49 zł / 59 zł.

Będą to pierwsze klubowe koncerty zespołu w Polsce! Koncerty to część cyklu Eska Rock Live. Support: Uniqplan.

Bilety można kupić na: www.go-ahead.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn. Dodatkowe informacje: http://www.go-ahead.pl/pl/goahead.html.

Turboweekend to duński zespół synth-pop-rockowy założony w 2006 roku przez przyjaciół z podstawówki. Łączy w swojej muzyce hipnotyzujące dźwięki basu, perfekcyjną perkusję, zaskakujące chwilami partie klawiszowe oraz świetny wokal.

Grupa nagrała do tej pory trzy albumy. Debiutanckim krążkiem „Night Shift” (2007) Turoweekend zdobył popularność w rodzimej Danii, druga płyta – „Ghost of a Chance” (2010) i pochodzący z niej hit „Trouble Is” przyniosły zespołowi uznanie również zagranicznych słuchaczy. W 2012 roku światło dzienne ujrzało trzecie wydawnictwo Turboweekend – „Fault Lines”, którym muzycy potwierdzili, że potrafią w bardzo oryginalny sposób łączyć przemyślaną linię muzyczną z lekkością i tanecznymi klimatami.

Turboweekend, to solidne albumy, ale przede wszystkim – porywające koncerty! Muzycy prezentują się na scenie niezwykle energicznie i zapewniają zawsze intensywne koncertowe doznania. Potwierdza to chociażby statuetka Danish Music Awards w kategorii „Best Live Act”, którą Turboweekend zdobył w 2012 roku.

Strony zespołu:

http://www.turboweekend.com

http://www.myspace.com/turboweekend

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2023 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.