Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Konferencje i prelekcje » Wrocław: Twój głos nie ma znaczenia, czyli słów kilka o mankamentach współczesnej demokracji

Twój głos nie ma znaczenia, czyli słów kilka o mankamentach współczesnej demokracji

Stowarzyszenie KoLiber / Klub Austriackiej Szkoły Ekonomii we Wrocławiu / Koło Naukowe Myśli Wolnościowej „Praxis”

Oddział Wrocławski Stowarzyszenia KoLiber, Klub Austriackiej Szkoły Ekonomii we Wrocławiu i Koło Naukowe Myśli Wolnościowej „Praxis” zapraszają na wykład pana Kamila Poźniaka pt. Twój głos nie ma znaczenia, czyli słów kilka o mankamentach współczesnej demokracji.

W trakcie wykładu wspólnie z prelegentem zastanowimy się, czy rzeczywiście każdy głos się liczy, w jakim stopniu obywatele wpływają na politykę dzisiejszych państw oraz czy rodzinna kłótnia o łamanie Konstytucji i 500+ jest najlepszym sposobem na spędzenie Wigilii.

Spotkanie odbędzie się 11 marca 2019 r. o godz. 18.00 w sali 10 budynku A Uniwersytetu Ekonomicznego przy ul. Komandorskiej 118/120 we Wrocławiu (plan kampusu).

Mgr Kamil Poźniak — aplikant radcowski przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku, prawnik w Kancelarii Radcy Prawnego „Ad Astra”, asystent poseł na Sejm RP Magdaleny Błeńskiej. Wieloletni członek Stowarzyszenia KoLiber, obecnie zasiada w Centralnej Komisji Rewizyjnej.

Wydarzenie na Facebooku

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2023 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.