Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Konferencje i prelekcje » Warszawa: Uniwersytety wolne od marksizmu

Uniwersytety wolne od marksizmu

Towarzystwo Studentów Polskich / Organizacja Monarchistów Polskich / Młodzież Wszechpolska / Tarnowski Obóz Narodowy

Uniwersytety wolne od marksizmu

6 kwietnia 2019 roku, godz. 15.00

Od ponad roku na terenie warszawskich uczelni działają grupy lewicowych ekstremistów. Grupy te propagują ideologię walki klas, ojkofobię, mowę nienawiści oraz mizoandrię. Posługują się totalitarną symboliką, zajmują się między innymi atakowaniem niezakazanych zgromadzeń publicznych oraz donoszeniem na studentów. Działalność ta nie spotkała się z adekwatną reakcją zastraszonej społeczności akademickiej.

Aktywność takich grup może posłużyć jako ostrzeżenie dla nas wszystkich, jak będzie wyglądało państwo pod rządami totalitarystów. Zatem zachęcamy do udziału w naszej manifestacji, która ma na celu wyrażenie sprzeciwu wobec aktywności lewicowych ekstremistów oraz innych przypadków lewicowej indoktrynacji polskich studentów i uczniów.

Przypominamy, że na podstawie istniejących przepisów prawa każdy ma prawo manifestować swoje poglądy, korzystając przy tym z ochrony dóbr osobistych. Nasza manifestacja ma charakter apolityczny. Wolność od lewicowej nienawiści jest prawem każdego człowieka. Jesteśmy otwarci na osoby o poglądach radykalnych, jak i o poglądach umiarkowanych.

Zbieramy się przed Brama Główną Uniwersytetu Warszawskiego przy Krakowskim Przedmieściu 26/28.

Wydarzenie na Facebooku

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2022 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.