Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Konferencje i prelekcje » Wrocław: „Upadła praworządność. Jak ją podnieść” — spotkanie autorskie

„Upadła praworządność. Jak ją podnieść” — spotkanie autorskie

Stowarzyszenie KoLiber / Civitas Christiana

Pierwsza w Polsce książka publicystyczna pokazująca, jak krok po kroku rujnowano praworządność w Polsce. Błyskotliwa analiza napisana bez nadęcia i politycznego klucza. Autorzy uczciwie osądzają winnych i proponują rozwiązania.

Dlaczego mimo słusznych diagnoz problemów polskiego systemu prawnego Prawo i Sprawiedliwość wprowadziło zmiany, które jedynie pogorszyły sytuację? Jak doprowadzono do momentu, w którym sprawy sądowe ciągną się dłużej niż kiedyś, uzależniona od władzy prokuratura podejmuje decyzje motywowana politycznie, jakość stanowionego prawa spada na łeb na szyję, a pewność prawa spadła niemal do zera?

Na te pytania spróbuje odpowiedzieć pan Tomasz Pułról, współautor książki, radca prawny.

Spotkanie odbędzie się we wrocławskiej siedzibie stowarzyszenia Civitas Christiana przy ul. Kuźniczej 11/13 (I piętro). Zapraszamy 21 stycznia 2022 r., godz. 19.00.

Wydarzenie na Facebooku

Stefan Sękowski, Tomasz Pułról, Upadła praworządność. Jak ją podnieść, Wydawnictwo Nowej Konfederacji, 2021, str. 248.

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2022 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.