Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Konferencje i prelekcje » Warszawa: Darmowy listopad w Pałacu Króla Jana III

Darmowy listopad w Pałacu Króla Jana III

Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie

W listopadzie 2019 r. Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie zaprasza do zwiedzania: trasy II w pałacu (cały tydzień w godz. 9.00–16.00, oprócz wtorków), parku (cały tydzień w godz. 9.00–15.00), wystawy czasowej Katedra ormiańska we Lwowie i jej twórcy w Oranżerii (do 25 listopada, w godz. 9.00–15.00). Zarówno gości indywidualnych, jak i grupy zapraszamy do skorzystania ze spacerów edukacyjnych i warsztatów. Wstęp do Królewskiego Ogrodu Światła w godz. 16.00–21.00 pozostaje płatny.

Pałac

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego zwiedzenia II trasy w pałacu, gdzie zobaczyć można Apartamenty Marszałkowej Lubomirskiej, nowo otwartą wystawę przed Pokojami Chińskimi ze stołem nanban, Pokoje Chińskie i Myśliwskie oraz Galerię Magazynową. Uwaga: liczba biletów ograniczona ze względów konserwatorskich. Trasa I w pałacu jest w listopadzie zamknięta.

Ogrody i wystawa

Tegoroczna akcja obejmuje także zwiedzanie pałacowych ogrodów i wystawy czasowej Katedra ormiańska we Lwowie i jej twórcy w Oranżerii, do których bezpłatny wstęp obowiązuje w godz. 9.00–15.00.

Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie, ul. Stanisława Kostki Potockiego 10/16, Warszawa

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2023 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.