Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Konferencje i prelekcje » Kraków: Współczesny agoryzm

Współczesny agoryzm

Klub Austriackiej Szkoły Ekonomii

Serdecznie zapraszamy na ostatnie w tym semestrze spotkanie KASE Kraków. Odbędzie się ono 21 stycznia 2014 roku, godz. 18.30, w sali D pawilonu C Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie przy ul. Rakowickiej 27. Spotkanie poprowadzi pan Mikołaj Noga, a jego wystąpienie dotyczyć będzie współczesnego agoryzmu.

Po referacie jak zwykle będzie czas na zadawanie pytań i dyskusję, a następnie można będzie skorzystać z darmowej biblioteki ekonomicznej. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, przypominając jednocześnie, że spotkania KASE mają charakter otwarty i każdy może w nich uczestniczyć.

Przed spotkaniem Klubu, o godz. 17.50, w tej samej sali odbędzie się spotkanie Koła Naukowego ASE, na które zapraszamy wszystkich jego członków oraz zainteresowanym dołączeniem do niego studentów UEK. Na spotkaniu poza podsumowaniem dotychczasowej działalności KNASE w tym roku akademickim omówiona zostanie reorganizacja pracy oraz plany koła na przyszły semestr.

Polecane teksty:

Samuel Edward Konkin III — Nowy manifest libertariański

Murray Rothbard — Konkin o strategii libertariańskiej

Samuel E. Konkin III — Odpowiedź na krytykę Rothbarda

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2022 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.