Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Aktualności » Falanga i Organizacja Monarchistów Polskich przeciwko dewiantom

Falanga i Organizacja Monarchistów Polskich przeciwko dewiantom

Michał Prokopowicz

15 maja 2010 roku członkowie i sympatycy Falangi oraz OMP wzięli udział w manifestacji przeciwko tzw. „Marszowi Tolerancji”, który tego dnia miał miejsce w Krakowie. Pierwszą częścią kontrakcji była modlitwa różańcowa, odmawiana przez falangistów i oempowców pomiędzy Wawelem a Krzyżem Katyńskim, dwoma miejscami pamięci narodowej znajdującymi się na trasie przemarszu lewackiej hołoty. Oczywiście, modlący się młodzi ludzie zostali potraktowani jak zagrożenie dla bezpieczeństwa publicznego: otoczono ich ciasnym kordonem policji z psami, spisano i przeszukano.

Mimo tych szykan narodowcy i monarchiści nie stracili ducha i powitali nadchodzący pochód zboczeńców gromkimi okrzykami „Christus Rex!”, „Wielka Polska Katolicka” i „precz z sodomią”. Następnie zgromadzeni rozdzielili się na mniejsze grupki i bocznymi uliczkami przedostali na Rynek, gdzie jeszcze kilka razy psuli zabawę (nielicznej w tym roku) tęczowej hałastrze. Miejmy nadzieję, że nowe formy i miejsca kontrmanifestacji przyczynią się do dalszego obniżania frekwencji lewackich pochodów, aż do chwili gdy pięciuset policjantów będzie ochraniało jednego pederastę z wyblakłą tęczową flagą. Deus vult!

 

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2023 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.