Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Reklama » Chwała Maryi Panny

Chwała Maryi Panny

Juan Arecharaleta

Szanowni Państwo,

czytelnicy Portalu Legitymistycznego oraz sympatycy ruchu Tradycji katolickiej

Pomny na słowa świętego Ludwika Marii Grignion de Montfort: „De Mariam nunquam satis!”, chciałbym zaprezentować stronę https://lagloriadelasantisimavirgen.wordpress.com.

Powstały w grudniu ubiegłego roku blog ma w swym programie szerzenie chwały Najświętszej Maryi Panny, by człowiek mógł stać się Jej narzędziem w dziele pokonania wszelkich błędów i herezji, które Ona pragnie pokonać.

Aby przywrócić panowanie Jezusa Chrystusa i Jego Królestwa, aby nastąpił tryumf Kościoła i powrót katolickiego monarchy, potrzebna jest znajomość Niepokalanej Maryi, Matki Boga.

Na blogu znajdziecie Państwo treści dotyczące Maryi i wszystkiego tego, co Jej miłe. Publikacje pochodzą z książek opatrzonych pozwoleniem prawowitej władzy kościelnej.

Choć nie brakuje dziś stron poświęconych Matce Bożej, niestety z ubolewaniem muszę stwierdzić, że Jej kult jest wymieszany lub wiązany z różnymi błędami bądź osobami, które te błędy szerzyły. Jest to o tyle smutne, że Najświętsza Maryja Panna jest przecież Pogromicielką wszelkiej herezji.

Zapraszam do odwiedzenia strony i pozostania na niej. Pozwolę sobie zakończyć ponownie słowami św. Ludwika, które zapisał w swym Traktacie o prawdziwym nabożeństwie do Maryi Panny: „Jeśli zatem, co jest bezsprzecznie pewnikiem, nastąpi poznanie Jezusa Chrystusa i Królestwa Jego, wyniknie to jako logiczny skutek z poznania i panowania Najświętszej Bogarodzicy, która Chrystusa po raz pierwszy wydała na świat i również po raz drugi zgotuje Jego zwycięstwo”.

Juan Arecharaleta

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2022 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.