Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Reklama » Twoje zdjęcie z bitwy pod Grunwaldem w grze komputerowej Polskie Imperium

Twoje zdjęcie z bitwy pod Grunwaldem w grze komputerowej Polskie Imperium

Cenega Poland Sp. z o.o.

Weź udział w konkursie Fotogrunwald i przejdź do historii — zwycięskie prace znajdą się w instrukcji i na płycie z grą.

Warszawa, 12.07.2010 – wyłączny partner firmy 1C w Polsce, Czechach, na Słowacji i w Rumunii oraz partner na Węgrzech z przyjemnością przypomina że w dniu 17 lipca w okolicach wsi Grunwald w woj. warmińsko — mazurskim odbędzie się inscenizacja jednej z największych bitew Średniowiecza. W tym roku okazja jest wyjątkowa, bowiem mija 600. rocznica Bitwy pod Grunwaldem. W inscenizacji weźmie udział ponad 1500 rycerzy z kilku krajów. Jak co roku, zwyciężą połączone siły polsko — litewsko — tatarskie pod dowództwem Władysława Jagiełły.  

Z tej okazji ogłaszamy konkurs na najlepszą fotografię tegorocznej rekonstrukcji Bitwy pod Grunwaldem. Została już uruchomiona strona www.fotogrunwald.pl, na której od 17 lipca do 10 sierpnia będzie można umieszczać swoje zdjęcia z inscenizacji bitwy.  Jury wybierze spośród nich pięć najlepszych, a autorzy wygrają wspaniałe nagrody. Nie tylko otrzymają Edycję kolekcjonerską gry Polskie Imperium: Od Krzyżaków do Potopu, ale przede wszystkim ich zdjęcia trafią do polskiego wydania gry — pojawią się zarówno w instrukcji, jak i na płycie z grą – będą dostępne do obejrzenia z poziomu instalatora gry! O tak prestiżowe wyróżnienie z pewnością zapragnie zawalczyć wielu amatorów historii i fotografii.

Zapraszamy na obchody 600-lecia Bitwy pod Grunwaldem i zapierającą dech w piersiach rekonstrukcję walk. Takiego widowiska i okazji na wspaniałe nagrody nie można przegapić!

Dokładny opis akcji oraz regulamin znajdują się na stronie www.fotogrunwald.pl.  

Informacja o promocji dostępna będzie także na miejscu obchodów – rozdawane będą ulotki o akcji Fotogrunwald.

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2022 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.