Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Reklama » Korekta i redakcja tekstów — usługi

Korekta i redakcja tekstów — usługi

edytom.pl

Szanowni Państwo,

nazywam się Tomasz Powyszyński i pragnę zaoferować Państwu swoje usługi korekty i redakcji tekstów. Jak ważna jest poprawność napisanego tekstu, nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć. Poprzez to, w jakiej formie przekazujemy spisane myśli czytelnikowi, pokazujemy nasz szacunek do niego lub jego brak. Chociażby z tego powodu korekta językowa jest bardzo potrzebna, szczególnie tym, którzy chcą przekazać w tekście ważne treści. Język polski to także element naszej tożsamości i mamy obowiązek o niego dbać.

Sprawdzam i poprawiam książki, artykuły do gazet, czasopism czy portali internetowych, prace dyplomowe, różnorakie materiały reklamowe i wiele innych. Poprawiam teksty zarówno w wersji elektronicznej, z włączoną opcją Śledź zmiany, jak i na wydruku, stosując znaki korektorskie. Oprócz tego piszę teksty na zamówienie, wykorzystując źródła internetowe, książkowe lub inne, w zależności od potrzeb klienta.

Ukończyłem politologię i filologię polską na Uniwersytecie Śląskim w Rybniku. Od paru lat pracuję jako korektor i redaktor tekstów, współpracując z wydawnictwami, czasopismami i portalami internetowymi (m.in. z Portalem Legitymistycznym). Ukończyłem także kurs korekty wydawniczej, organizowany przez Polskie Towarzystwo Wydawców Książek w Warszawie.

Praca z językiem polskim to moja pasja, więc robię to, co lubię.

Serdecznie zapraszam do współpracy,

Tomasz Powyszyński

www.edytom.pl

edytom_logotyp.jpg

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2022 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.