Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Reklama » Lista mailingowa KASE

Lista mailingowa KASE

Klub Austriackiej Szkoły Ekonomii

Kluby Austriackiej Szkoły Ekonomii są — działającą pod patronatem Instytutu Ludwiga von Misesa — siecią kół samokształcenia, które dzięki regularnym spotkaniom, wykładom, a także dyskusjom, poszerzać mają wiedzę z zakresu austriackiej szkoły ekonomii, teorii ekonomii, polityki oraz filozofii.

Kluby pozostają w stałej łączności z Instytutem Misesa, ich członkowie mogą więc liczyć nie tylko na wsparcie merytoryczne, ale także finansowe. Dla wszystkich członków przewidziane są duże rabaty i zniżki na publikacje IM, a dla najaktywniejszych członków Klubów przewidzieliśmy nagrody, zniżki i stypendia na seminaria w Polsce i za granicą.

Poniższy link umożliwia zapisanie się na ogólnopolską listę KASE, na którą przychodzić będą informacje o zniżkach dla członków, ogólnopolskich zjazdach KASE (w planach) i ewentualnie inne informacje wymieniane między Instytutem Misesa a KASE.

Zapraszamy: https://groups.google.com/group/KASEmail

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2022 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.