Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Reklama » Stop Seksualizacji naszych dzieci

Stop Seksualizacji naszych dzieci

Wojciech Trojanowski

Zwracam się do Państwa, do znajomych i do tych, do których list ten dotrze, w imieniu akcji Stop Seksualizacji naszych dzieci. Nasze działanie — skierowane przeciwko wszelkim próbom wprowadzania do szkół i przedszkoli nachalnej seksualizacji i programów równościowych — jest inicjatywą oddolną, podjętą przez rodziców i wspomaganą wolnymi datkami. W najbliższym czasie podejmujemy się zorganizowania poważnych akcji informacyjnych w parafiach i innych miejscach, daleko wykraczających poza nasze skromne możliwości. Dlatego zmuszony jestem zwrócić się do Państwa o pomoc finansową.

Każdy, nawet najdrobniejszy datek pomoże podjąć nam nowe działania i może okazać się tą kroplą potrzebną do napełnienia całego dzbana. Zachęcam do zapoznania się z naszą ulotką.

Pieniądze należy wpłacać na konto bankowe Stowarzyszenia Zdrowa Rodzina, koniecznie z tytułem wpłaty Akcja STOP: 08 1500 1793 1217 9006 1849 0000.

Stowarzyszenie Zdrowa Rodzina, ul. Katedralna 4, 50-328 Wrocław

Stop seksualizacji naszych dzieci

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2022 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.