Listy
Nieśmiało dotarły pierwsze listy od czytelników.

Choć miejsca w skrzynce jest kilkaset mega, korespondencję liczymy w kilobajtach. Przez brak uwag, sugestii, skarg, pytań rozumiemy, że Młodzież Imperium jest doskonałe i przejżyste. Dziękujemy za tą masową, zgodną pochwałę! ;-)
Przez swoją niepohamowaną skromność prosimy jednak o nadsyłanie listów.

Witam Kolegę.

Zainteresowani jesteśmy pierwszym numerem gazetki "Młodzież Imperium". Czy istniałaby możliwość listownego przesłania 1 egz. formatu A-5 lub A-4 do archiwum biura NOP? Prosimy o odpowiedź.
Tadeusz Zieliński

Zasadniczo Młodzież Imperium to magazyn internetowy, nie ma wersji papierowej, więc nie bardzo mielibyśmy jak to przesłać listownie. Być może jednak w przyszłości powstaną jakieś egzemplarze promocyjne, a może i coś więcej. Póki co staramy się bazować na internecie i wydawać kolejne numery możliwie regularnie.
ATWListy
Ciąg dalszy...

Chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej o możliwości zamieszczania artykułów w Młodzieży Imperium. W jakim formacie przesyłać teksty? Czy niektóre moje prace mogą ukazać się anonimowo?
Czytelnik

Artykuły należy przesyłać w formacie doc. do naczelnego (ATW). Po jego akceptacji, treści idą do osoby od DTP, która zamieszcza je w magazynie. Podpisywać należy się w pliku z artykułem. Niezależnie od tego, z jakiego maila dotrze do nas praca, będzie podpisana tak jak w pliku doc.

W stopce redakcyjnej znajdują się wszyscy, których teksty zostały zamieszczone w aktualnym numerze. Nazwiska i ksywki zamieszczone są w hierarchii od tych autorów, którzy napisali najwięcej artykułów od pierwszego numeru magazynu.

Przy pisaniu artykułu prosimy pamiętać o zasadach zawartych na stronie 6.
Mortas

09