Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Aktualności » Najserdeczniejsze gratulacje

Najserdeczniejsze gratulacje

Katarzyna i Jakub Jerzy Skoczylasowie

Mamy zaszczyt zawiadomić, że dnia 2 października 2010 roku urodziła się Klara Maria Skoczylas. Pragniemy podziękować Panu Bogu w Trójcy Świętej Jedynemu za wielki rozkwit zdecydowanie najważniejszej i największej miłości — małżeńskiej, którą Pan Bóg w swej niezmierzonej łaskawości raczył dodatkowo wzmocnić wraz z chwilą narodzin naszej Córki, oraz za obdarzenie nas miłością rodzicielską.

Dziękujemy wszystkim Najszlachetniejszym Dobrodziejom za modlitwę w tych szczęśliwych i jakże ważnych dla nas chwilach. Pozwalamy sobie prosić o dalszą modlitwę przede wszystkim w intencji dalszego wzrostu naszej miłości małżeńskiej oraz z prośbą o mądre rodzicielstwo, tak aby nasza Córka rosła zdrowa i aby w życiu zdecydowanie bardziej była dzieckiem Bożym niż naszym.

Katarzyna i Jakub Jerzy Skoczylasowie

Władze OMP i redakcja portalu dzielą radość naszych Przyjaciół, którym życzą również Błogosławieństwa Bożego dla całej rodziny. Niech Was wspiera nasz Pan Jezus Chrystus.

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2024 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.