Jesteś tutaj: Kontakt

Kontakt z Organizacją Monarchistów Polskich

Organizacja Monarchistów Polskich
Adres:
E-mail:

http://www.legitymizm.org/
http://www.youtube.com/legitymizm


Zapraszamy do współpracy z Portalem Legitymistycznym nowych autorów, korektorów, tłumaczy z dowolnych języków obcych, fotografów. Zachęcamy autorów stron prawicowych do wymiany linków.

Redakcja zastrzega sobie prawo redagowania nadesłanych materiałów. Przesłanie materiałów tekstowych (także zdjęć lub nagrań) na adres redakcji jest równoznaczne z udzieleniem licencji na ich publikację w Portalu Legitymistycznym, chyba że nadawca wyraźnie zadeklarował inne ich przeznaczenie. Usunięcie opublikowanego tekstu lub jego zmiana będzie możliwe wyłącznie za obopólną zgodą autora i redakcji.

Informacja dla użytkowników dodatku Flashblock do Firefoxa. Żeby odtwarzać multimedia na tej stronie, należy:

1) wyłączyć dodatek lub

2) po kliknięciu na ikonę* dodatku zaznaczyć „Nie blokuj animacji ‘flash’ na tej stronie”. Potem stronę trzeba odświeżyć (F5).

* Jeśli ikona Flashblock jest niewidoczna, należy kliknąć prawym klawiszem na menu, wybrać „Dostosuj” i z wyświetlonego okienka przenieść ją w wybrane miejsce.

  • Liczba podstron: 10097
  • Liczba znaków (przybliżona): 52123347 (ok. 28957 znormalizowanych stron A4)
PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2024 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.