Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Aktualności » Informacja w sprawie portalu konserwatyzm.pl

Informacja

w sprawie portalu konserwatyzm.pl

Informujemy, że 13 lipca 2010 r. Adam Wielomski na portalu konserwatyzm.pl — wbrew wyraźnemu i wielokrotnie powtarzanemu zakazowi autora, pana Adama Danka — dokonał nieuzgodnionego przedruku Jego artykułu pt. Złudzenie narodowej lewicy. Dodatkowo artykuł został opatrzony zniesławiającym komentarzem p. Wielomskiego i nikczemnymi, anonimowymi insynuacjami (nie jesteśmy w stanie wykluczyć, że być może pochodzącymi od tego samego autora).

Ponieważ ta nieuczciwa publikacja zdaje się nie wzbudzać protestów ze strony innych współpracowników p. Wielomskiego, zaistniała sytuacja potwierdza powszechne mniemanie o niskim poziomie etycznym osób tworzących ten rzekomo konserwatywny portal. Zdajemy sobie zresztą sprawę z tego, iż nie tylko autorów związanych z Organizacją Monarchistów Polskich dotyka po raz kolejny problem przedrukowywania artykułów bez ich zgody, tym razem jednak jesteśmy świadkami działań, które wpisują się w trwającą od blisko dwóch lat kampanię oszczerstw wymierzonych w Organizację Monarchistów Polskich.

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2024 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.