Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Aktualności » Liberty English Camp

Liberty English Camp

Tomasz Szumski

Szanowni Państwo,

W imieniu zaprzyjaźnionej Fundacji Wolności i Przedsiębiorczości pragniemy zachęcić Państwa do uczestnictwa w sierpniowym zjeździe Liberty English Camp, który odbędzie się w Sobótce koło Wrocławia w dniach od 27 do 31 sierpnia 2017 roku. Podczas zjazdu będzie można uczestniczyć w licznych wykładach i debatach, a przede wszystkim nawiązać nowe kontakty z polskimi oraz zagranicznymi wolnościowcami. Poniżej załączamy informacje na temat wydarzenia.

Połącz zabawę z nauką i wolnością – zapisz się na Liberty English Camp.

Jeśli interesuje Cię wolność, chcesz ćwiczyć swój angielski i bawić się z innymi miłośnikami wolności z całego świata, ta oferta jest dla Ciebie.

Fundacja Wolności i Przedsiębiorczości organizuje kolejny wyjazd z serii Liberty English Camp – tym razem odbędzie się on w Polsce, w Sobótce koło Wrocławia. Będzie to nieformalne, pięciodniowe spotkanie, podczas którego entuzjaści wolności będą uczestniczyć w wykładach i debatach prowadzonych przez międzynarodowych ekspertów oraz, co najważniejsze, dobrze się bawić!

Być może będzie to dla Ciebie jedyna w życiu okazja, by być na imprezie nie tylko z rówieśnikami, ale także znanymi na arenie europejskiej działaczami czy politykami. W tym roku naszym najważniejszym mówcą będzie pan Jarosław Romańczuk – białoruski opozycjonista i najbardziej znany zwolennik austriackiej szkoły ekonomii z tego kraju.

Koszt: 140 euro / 570 złotych. Co zawiera cena? Zakwaterowanie, śniadania i obiadokolacje, program, wydarzenia specjalne.

Szczegóły i rejestracja

Wydarzenia z serii Liberty English Camp są organizowane kilka razy do roku w różnych częściach świata i gromadzą osoby zainteresowane krzewieniem idei wolności. Podczas seminariów zgłębiamy tematykę wolnego handlu, przedsiębiorczości, osobistej wolności i odpowiedzialności. A co po wykładach? Nieformalna integracja.

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2023 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.