Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Aktualności » Zamiast fiskusowi, oddaj Misesowi!

Zamiast fiskusowi, oddaj Misesowi!

Instytut Misesa

Zachęcamy do przekazania 1% podatku dochodowego na rzecz Instytutu Misesa. Poniżej przesłanie Instytutu:

Popierasz wolność gospodarczą? Cenisz własność prywatną? Chcesz niskich podatków? Nie lubisz korupcji i biurokracji? My też!

 

Instytut Ludwiga von Misesa to niezależny ośrodek badawczo-edukacyjny, odwołujący się do tradycji austriackiej szkoły ekonomii i dorobku klasycznego liberalizmu.

Twój 1% podatku przeznaczymy na edukację ekonomiczną (lekcje, wykłady, konferencje, seminaria) i publikacje książkowe. Pokazujemy uczniom, studentom, przedsiębiorcom, dziennikarzom i politykom, że wolny rynek opłaca się wszystkim!

Aby pomóc Instytutowi Misesa, wystarczy w rocznym zeznaniu podatkowym PIT-36, PIT- 36L, PIT-37 lub PIT-38 za 2009 rok w rubryce wniosek o przekazanie 1% podatku (…) wpisać:

* pełną nazwę: Fundacja Instytut Ludwiga von Misesa

* numer wpisu do KRS: 0000174572

* deklarowaną kwotę, nie może jednak ona przekroczyć 1% podatku należnego, wynikającego z zeznania podatkowego, po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek groszy w dół.

UWAGA! Od teraz łatwiej wypełniać PIT! Dzięki serwisowi www.pitroczny.pl możesz zrobić to przez internet i wydrukować gotowy formularz! Szczegóły na stronie http://mises.pl/wesprzyj-instytut-misesa/1-procent/.

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2023 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.