Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Aktualności » Muzeum Narodowe w Krakowie po pandemii

Muzeum Narodowe w Krakowie po pandemii

Muzeum Narodowe w Krakowie

Koronawirus zmienił rzeczywistość edukacyjną w całym kraju i zmobilizował Muzeum do szukania nowych rozwiązań dydaktycznych oraz jeszcze większej aktywności w Sieci. MNK zaprasza do udziału w ankiecie pt. Zmiany – dlaczego nie? Muzeum Narodowe w Krakowie po pandemii.

Nadzwyczajna sytuacja uwolniła całkiem nowe pomysły edukacyjne, które najprawdopodobniej będą wykorzystywane przez edukatorów i kustoszy. Muzeum właśnie przygotowuje ofertę edukacyjną, uwzględniającą bezpieczeństwo zwiedzających (w tym nowe wymogi sanitarne), i zaprasza do zabrania głosu w tej sprawie.

Krótka ankieta skierowana jest do każdego i dotyczy aktywności instytucji muzealnych – w tym w trakcie zagrożenia epidemiologicznego. Muzealnicy zachęcają do udziału w niej zarówno tych, którzy na co dzień korzystają z programów edukacyjnych MNK, jak i tych, którzy jeszcze nie uczestniczyli w żadnych zajęciach z edukatorami i kustoszami.

Tym samym Muzeum udowadnia, że jako instytucja publiczna jest otwarta na opinie innych osób. Chce dotrzeć do jak największego grona odbiorców, dlatego też ankieta będzie upubliczniona i rozesłana do wszystkich tych, którzy pozostają w stałym kontakcie z Muzeum (rodzice, seniorzy, nauczyciele, animatorzy etc.). Ponadto swoje działania edukacyjne chce planować z odpowiednim wyprzedzeniem. Analiza wyników ankiety pozwoli na staranne opracowanie planu działań dopasowanych do każdego, kto będzie odwiedzał oddziały Muzeum po złagodzeniu restrykcji wynikających z zagrożenia epidemiologicznego COVID-19.

Muzeum zachęca do udziału w ankiecie, którą można wypełnić za pośrednictwem Facebooka, strony internetowej MNK lub klikając w link https://bit.ly/3bZs8gk.

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2024 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.