Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Aktualności » Bilety do Panoramy Racławickiej bez wychodzenia z domu

Bilety do Panoramy Racławickiej bez wychodzenia z domu

Muzeum Narodowe we Wrocławiu

Panorama Racławicka wprowadziła internetowy system sprzedaży biletów. Obecnie na stronie www.panoramaraclawicka.pl w zakładce „zakup biletów on-line” zwiedzający może wybrać dowolny dzień i godzinę seansu, a po wniesieniu opłaty wydrukować bilet i z nim zgłosić się na zwiedzanie Panoramy. Wcześniej istniała jedynie możliwość rezerwacji, a bilety należało wykupić w kasie na pół godziny przed seansem.

Jest to bardzo duże udogodnienie dla turystów, którzy mogą omijać długie kolejki przed kasą i odwiedzać największą atrakcję turystyczną Wrocławia w dogodnym dla siebie terminie — tłumaczy Romuald Nowak, kierownik Panoramy Racławickiej. — Taka forma zakupu cieszy się dużą popularnością, a niektóre terminy w maju i czerwcu już są zajęte.

Wprowadzono także ułatwienia dla rezerwujących bilety grupowe (powyżej 15 osób), którzy także mogą dokonać rezerwacji przez Internet i następnie wykupić bilety w kasie Panoramy.

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2024 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.