Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Aktualności » Komunikat: Odwołane i przeniesione koncerty

Komunikat: Odwołane i przeniesione koncerty

Narodowe Forum Muzyki

Szanowni Państwo,

w związku z decyzją Rządu o zawieszeniu funkcjonowania teatrów, oper, filharmonii, a także kin i sieci kinowych oraz w trosce o Państwa bezpieczeństwo wszystkie wydarzenia organizowane w Narodowym Forum Muzyki zostają wstrzymane aż do odwołania. Już teraz z przykrością informujemy, że nie odbędą się koncerty, które były planowane do 19 kwietnia 2020 roku. Dla wszystkich odwołanych wydarzeń szukamy nowych terminów. W przypadku przesunięcia koncertu bilety zachowują ważność.

Zapraszamy do wysłuchania przygotowanej specjalnie dla Państwa muzyki: NFM online, czyli transmisje oraz nagrania dostępne są na naszym profilu na Facebooku. W postach zamieszczamy opisy płyt oraz linki do całości nagrań w serwisie streamingowym Spotify. Wystarczy kliknąć w link, a zostaną Państwo przeniesieni do nagrania.

Oglądanie koncertów i innych materiałów audio-video w trybie tzw. premiery. Zapraszamy również na naszą stronę.

Ze względu na bezpieczeństwo Melomanów budynek będzie w tym czasie zamknięty dla zwiedzających, a kasa NFM nieczynna. W trybie niezmiennym będą działały linie telefoniczne, w tym rezerwacje. O terminie ponownego otwarcia kasy NFM poinformujemy Państwa wkrótce.

Zwroty biletów na koncerty są przyjmowane online i odbywa się to w następujący sposób:

• w przypadku wydarzeń marcowych zwroty realizowane będą do końca kwietnia 2020 r.,

• w przypadku wydarzeń kwietniowych zwroty realizowane będą do końca maja 2020 r.

Prosimy, by mieli Państwo na względzie, że w tej szczególnej sytuacji czas oczekiwania na kontakt z nami jest znacznie wydłużony. Za utrudnienia bardzo przepraszamy i dziękujemy za zrozumienie oraz cierpliwość.

Zespół NFM

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2023 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.