Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Aktualności » Rozdziały podręcznika „Wolna przedsiębiorczość”

Rozdziały podręcznika „Wolna przedsiębiorczość”

Instytut Misesa

Na przełomie listopada i grudnia 2014 r. rozpoczęliśmy prace nad największym projektem w dotychczasowej historii Instytutu Misesa, który polega na stworzeniu bezpłatnego, cyfrowego zestawu do nauki ekonomii i przedsiębiorczości w szkołach średnich. Przedsięwzięcie to jest naszą odpowiedzią na niski poziom wiedzy ekonomicznej Polaków oraz błędy i przestarzałe metody kształcenia obecne w programach nauczania.

Zainaugurowana równocześnie zbiórka crowdfundingowa, za pomocą której chcemy pozyskać środki potrzebne na realizacje projektu, spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem Internautów, dzięki czemu otrzymaliśmy dotychczas blisko 45 000 zł, co stanowi 74% potrzebnej kwoty. Na fali tego entuzjazmu zdecydowaliśmy przystąpić do tworzenia zestawu przed zakończeniem zbiórki. Poniżej prezentujemy roboczą wersję spisu treści oraz dwóch pierwszych rozdziałów podręcznika dla uczniów. Zachęcamy do zapoznania się z nimi i zamieszczania w komentarzach Państwa uwag oraz sugestii na ich temat.

Aby podręcznik mógł trafić do uczniów, musimy zebrać w ciągu 12 dni jeszcze co najmniej 15 000 zł, dlatego prosimy wszystkich naszych Sympatyków o wsparcie projektu.

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2023 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.