Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Aktualności » IX Szkoła Ekonomiczna

IX Szkoła Ekonomiczna

Instytut Misesa

W dniach 14–18 września 2022 r. zorganizujemy IX Szkołę Ekonomiczną. Dzięki uczestnictwu w niej można zdobyć wiedzę o podstawowych zagadnieniach ekonomicznych. Absolwenci Szkoły zrozumieją najważniejsze współczesne procesy gospodarcze – od roli przedsiębiorczej wyceny i kalkulacji ekonomicznej przez kształt struktury kapitałowej po skutki polityki banków centralnych.

Szkoła Ekonomiczna to także możliwość bezpośredniej interakcji z wykładowcami, którzy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące ekonomii. Nasza szkoła to oczywiście świetna okazja do poznania ludzi o podobnych zainteresowaniach.

Jeśli chcesz wziąć udział w Szkole, prosimy o wypełnienie formularza. Jest na to czas do 21 sierpnia. O wynikach rekrutacji powiadomimy drogą mailową. Utworzymy dwie listy: osób zakwalifikowanych i rezerwową – na wypadek, gdyby ktoś z pierwszej listy nie mógł dojechać w ogłoszonym przez nas terminie.

Wypełnij formularz

Uczestnicy będą mogli zgłębiać wiedzę przekazywaną m.in. przez pana prof. Mateusza Machaja – założyciela Instytutu Misesa. Nasi ekonomiści przeprowadzą wykłady oraz seminaria, a na końcu zostaną egzaminatorami podczas dobrowolnego egzaminu ustnego.

W tym roku gościmy w Falentach – cichej miejscowości w województwie mazowieckim. Nasz ośrodek położony jest z dala od zgiełku miasta, choć na tyle blisko, by móc sprawnie do niego dotrzeć. Do Falent można również dojechać warszawską komunikacją miejską. Będzie nam miło Cię tam przywitać.

Wciąż zastanawiasz się, czy warto? Jeśli nie przekonują Cię bezpłatny udział w Szkole, dogodna lokalizacja i wysoki poziom merytoryczny, obejrzyj film lub przeczytaj opinie uczestników na stronie Szkoły. Mamy nadzieję, że wkrótce potem przestaniesz się wahać.

A jeśli interesuje Cię odpłatny udział w Szkole, to napisz do nas.

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2023 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.