Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Aktualności » Urodziny JKW xięcia Alfonsa

Urodziny JKW xięcia Alfonsa

Niech żyje Dom Portugalii!

25 marca 2014 roku osiemnaste urodziny obchodzi Jego Królewska Wysokość xiążę Alfons (S.A.R. O Senhor Dom Afonso de Santa Maria, Príncipe da Beira, Duque de Barcelos), 9. xiążę Beiry i 20. diuk Barcelos, następca tronu Portugalii. Wierni poddani Ich Królewskich Mości króla Portugalii Edwarda III i królowej Izabeli organizują z tej okazji liczne uroczystości, które odbędą się m.in. w Lizbonie, Porto, Coimbrze, Aveiro, Viana do Castelo, Bradze i Santarem, zachęcając wszystkich do uczczenia xięcia, który jest symbolem jedności i ciągłości Ojczyzny i godnym reprezentantem narodu. Zaplanowano także pielgrzymkę do sanktuarium w Fatimie.

Wraz z portugalskimi monarchistami zachęcamy naszych Czytelników do modlitwy za Jego Królewską Wysokość, aby młody xiążę otrzymał od Stwórcy, przez którego panują królowie, łaski, siłę i zdrowie niezbędne do odbudowy katolickiej Portugalii. Życzymy, aby xiążę wspierał wytrwale Najjaśniejszego Pana w staraniach o odzyskanie tronu Królów Najwierniejszych.

Organizacja Monarchistów Polskich

Portal Legitymistyczny

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2023 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.