Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Aktualności » Wielka xiężna Maria Teresa założyła konto na Twitterze

Wielka xiężna Maria Teresa założyła konto na Twitterze

Royal Central

Jej Królewska Wysokość wielka xiężna Maria Teresa chętnie komunikuje się z poddanymi za pośrednictwem mediów społecznościowych. Najjaśniejsza Pani w czerwcu założyła własne konto na Twitterze (https://twitter.com/MariaTeresa_Lux) i zamierza prowadzić je osobiście wraz ze swoimi współpracownikami, natomiast oficjalne konto dworu wielkoxiążęcego znajduje się pod adresem https://twitter.com/CourGrandDucale.

Od listopada 2018 roku monarchini dysponuje też stroną internetową grande-duchesse.lu, poprzez którą dzieli się informacjami o swojej pracy. Wielka xiężna stara się wspierać ubogich, wskazywać niesprawiedliwości i zwracać uwagę na problemy często ignorowane przez społeczeństwo. Strona została uruchomiona podczas przygotowań do międzynarodowej konferencji Stand, Speak, Rise Up, która odbyła się w Luxemburgu 26 i 27 marca 2019 r. Inicjatywa Jej Królewskiej Wysokości ma na celu walkę z przemocą sexualną, do której dochodzi podczas wojen i w trakcie wywoływanego przez nie chaosu.

opracowanie: Adrian Nikiel

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2024 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.