Jesteś tutaj: Multimedia » Prelekcje » Spotkanie z Grzegorzem Braunem na KUL — Grzegorz Braun

Spotkanie z Grzegorzem Braunem na KUL

Koło Naukowe Historyków Studentów KUL

Nasz przyjaciel, reżyser i zaangażowany monarchista, pan Grzegorz Braun, po raz kolejny wykazał się bezkompromisowością, tym razem podczas kwietniowego spotkania ze studentami na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Po kilku tygodniach, które minęły od jego boleśnie szczerej (jak zawsze, gdy chodzi o naszą okupowaną przez UE Ojczyznę) rozmowy ze studentami, p. Braun stał się celem medialnych ataków. Na ich czele widzimy czołowy organ lewicy, wciąż marzący o sprawowaniu „rządu dusz” w Polsce. Obok niego wyraz dezaprobacie dla odwagi p. Brauna dali miłośnicy wszelkiej maści tyranów z odpowiednio grubą pałką. Trudno tę zbieżność uznać z przypadkową.

Ponieważ największe kontrowersje zdaje się wzbudzać fakt, że p. Braun nie ukrywał swojej postawy antymodernistycznej, zachęcamy do zapoznania się z całością nagrania. Tylko prawda jest ciekawa. Nie zamierzamy narzucać apriorycznych ocen. Każdy Czytelnik Portalu Legitymistycznego może wyrobić sobie własne zdanie na temat wydarzeń w Lublinie. Zapraszamy do wysłuchania nagrania:

O ś w i a d c z e n i e

Nowa Prawica uważa, że dziwne jest zachowanie JM Rektora KUL, który za słowa p. Grzegorza Brauna karze studenckie Koło Naukowe. Nowa Prawica zwraca przy tym uwagę, że słowa p. Brauna były istotnie raniące – ale gdyby powiedział tę samą prawdę o działaniach śp. Józefa Życińskiego w sposób parlamentarny, to ta wypowiedź zostałaby przez media, jak zawsze, całkowicie zamilczana.

                   Sieć, 16 — V — AD 2011

                                             Janusz KORWIN-MIKKE

                                             Stanisław ŻÓŁTEK

                                             Mieczysław BURCHERT

                                             Robert MAURER

                                             Adam WOCH

                                             Dariusz KALMUS

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2024 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.