Jesteś tutaj: Multimedia » Miscellanea » Dzień Dziecka Zadłużonego — Kongres Nowej Prawicy

Dzień Dziecka Zadłużonego we Wrocławiu

Kongres Nowej Prawicy

Przekazujemy do dyspozycji naszych Czytelników videoclip, który jest dokumentem sprzeciwu autentycznej Prawicy (KNP i OMP) wobec destrukcyjnej polityki „rządu” prowincji polskiej Unii Europejskiej. Polityki, która prowadzi do zubożenia wspólnoty narodowej, a w konsekwencji także do depopulacji naszej Ojczyzny.

Zachęcamy Państwa do wstawiania tego filmu na inne strony prawicowe. Dla przyszłości naszych dzieci jesteśmy zobowiązani do zjednoczenia się w oporze wobec działań, które niszczą Polskę. Choć zostaliśmy pozbawieni niepodległości, dziś musimy starać się wywalczyć możliwie szeroki zakres autonomii w ramach Unii Europejskiej. Dotychczasowa polityka demoliberalnych administratorów III RP / II PRL prowadzi natomiast do sytuacji, w której Polska staje się tylko wyblakłą plamą na mapie demokratycznego imperium.

Polacy, którym droga jest Wolność, powinni zjednoczyć swoje wysiłki w Kongresie Nowej Prawicy. Zapraszamy do zapoznania się z nagraniem:

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2024 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.