Jesteś tutaj: Multimedia » Miscellanea » Jak uzyskać finansową niezależność? — dr hab. Arkadiusz Sieroń, dr Mateusz Benedyk

Jak uzyskać finansową niezależność?

Instytut Misesa

W opublikowanym na początku stycznia 2024 roku odcinku „Ludzkiego gadania” gościem pana doktora Mateusza Benedyka był pan dr hab. Arkadiusz Sieroń, autor xiążki dotyczącej finansów osobistych, a zatytułowanej Jak osiągnąć nieprzebrane bogactwo i finansową niezależność. W weekend – lub trochę dłużej!

To pierwszy „austriacki” podręcznik do finansów osobistych, pełen praktycznych wskazówek i inspirujących przykładów. Autor, śmiertelnie poważny ekonomista, z nutką humoru przekazuje ogólne zasady zarządzania finansami oraz konkretny plan budowania niezależności finansowej.

Podczas rozmowy ekonomistów z Instytutu Misesa poruszone zostały m.in. tematy: co to jest finansowa niezależność?, ile powinniśmy oszczędzać?, oszczędzajmy i inwestujmy z głową, inwestowanie, przedsiębiorczość i arbitraż.

Zapraszamy do zapoznania się z nagraniem:

Wersja audio

Nagranie wideo

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2024 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.