Jesteś tutaj: Multimedia » Miscellanea » Konferencja prasowa — Jazztopad 2016 — Andrzej Kosendiak, Piotr Turkiewicz, Wayne Shorter

Konferencja prasowa — Jazztopad 2016

Narodowe Forum Muzyki

Konferencja prasowa w Narodowym Forum Muzyki poprzedziła zaplanowaną na wieczór 17 listopada 2016 roku inaugurację trzynastej edycji festiwalu Jazztopad. Nie było to jednak zwykłe wydarzenie, gdyż do panów Andrzeja Kosendiaka i Piotra Turkiewicza w trakcie spotkania dołączył legendarny amerykański jazzman Wayne Shorter, kompozytor i saxofonista, po raz trzeci goszczący we Wrocławiu. W piątek w Sali Głównej zabrzmi jego premierowy utwór pt. The Unfolding, a już dziś na Forum Królewskim przed budynkiem NFM odbyła się uroczystość odsłonięcia tablicy upamiętniającej związki muzyka z naszym miastem.

Przed nami jedenaście festiwalowych dni wypełnionych atrakcjami przygotowanymi przez artystów z trzynastu krajów. Zapraszamy do zapoznania się z nagraniami:

Wersja audio

Nagranie wideo

Wayne Shorter w Narodowym Forum Muzyki (17 XI AD 2016) — fot. Adrian Nikiel

Wayne Shorter w Narodowym Forum Muzyki (17 XI AD 2016) — fot. Adrian Nikiel

zdjęcia: Adrian Nikiel

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2024 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.