Jesteś tutaj: Multimedia » Miscellanea » Pikieta przed II turą wyborów prezydenckich — Fundacja PRO – Prawo do Życia

Pikieta przed II turą wyborów prezydenckich

Fundacja PRO – Prawo do Życia

W cieniu kampanii wyborczej ideowa młodzież wytrwale przypomina mieszkańcom i turystom odwiedzającym wrocławski Rynek, że są takie zagadnienia decydujące o przyszłości naszego Narodu, których konsekwencje wykraczają poza ograny schemat międzypartyjnej walki o to, kto stanie się prezydentem polskiej prowincji Unii Europejskiej.

Także 19 maja 2015 roku wrocławscy działacze Fundacji PRO – Prawo do Życia stawili się na pikiecie, w której trakcie przypomnieli o obowiązujących obecnie przepisach umożliwiających zabijanie chorych dzieci w okresie prenatalnym. Nie bacząc na obelgi ze strony niektórych przechodniów, zwracali uwagę, że zwolennikiem tych regulacyj prawnych (tzw. kompromisu aborcyjnego) jest również pan prezydent Bronisław Komorowski. Równocześnie zbierane były podpisy na rzecz poparcia ustawy zakazującej aborcji eugenicznej. Przedstawicieli Fundacji i innych zwolenników obywatelskiego projektu ustawy można będzie spotkać nie tylko na Rynku podczas kolejnych pikiet, lecz także przed niektórymi wrocławskimi kościołami i szpitalami.

Zapraszamy do zapoznania się z nagraniem:

Wrocławski Rynek, 19 maja AD 2015 — fot. Adrian Nikiel

zdjęcie: Adrian Nikiel

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2024 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.