Jesteś tutaj: Multimedia » Miscellanea » Nowa Prawica przeciwko likwidacji Przejścia Świdnickiego

Nowa Prawica przeciwko likwidacji Przejścia Świdnickiego

Oddział Wrocławski Kongresu Nowej Prawicy

22 października 2014 roku kandydaci z list Nowej Prawicy do Rady Miejskiej Wrocławia oraz Sejmiku Województwa Dolnośląskiego zaprotestowali przeciwko planom obecnych (miejmy nadzieję, że schyłkowych) władz samorządowych, które zmierzają do likwidacji Przejścia Świdnickiego łączącego ścisłe centrum Wrocławia z południem miasta. Ceną gigantomanii, tak charakterystycznej dla wrocławskich biurokratów, będą nie tylko kolejne zmarnowane miliony złotych (odebrane lokalnym podatnikom, którzy przecież nie akceptują tych fanaberii!) lecz także poważne utrudnienia dla kierowców mijających Stare Miasto. Wrocławianie otrzymują kolejną lekcję, jak łatwo wydaje się cudze pieniądze.

W proteście wziął udział kandydat KNP na prezydenta Wrocławia, kawaler Krzyża Jubileuszowego Organizacji Monarchistów Polskich, pan Robert Maurer. Zapraszamy do zapoznania się z wypowiedziami protestujących:

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2024 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.