Jesteś tutaj: Multimedia » Prelekcje » Snøhetta – architektura – krajobraz – wnętrze — Ewa E. Madshus, Line Bull

Snøhetta – architektura – krajobraz – wnętrze

Muzeum Architektury

13 października 2011 roku we wrocławskim Muzeum Architektury odbył się wernisaż wystawy zatytułowanej Snøhetta – architektura – krajobraz – wnętrze, zorganizowanej we współpracy z Ambasadą Królestwa Norwegii w Warszawie i Narodowym Muzeum Sztuki, Architektury i Designu w Oslo. Wystawa, którą z pewnością warto zobaczyć, prezentuje dotychczasowy dorobek jednej z najważniejszych i najciekawszych pracowni architektonicznych na świecie, wielokrotnie nagradzanego międzynarodowego biura projektowego Snøhetta. Potrwa do 20 listopada 2011 r.

Portal Legitymistyczny, czego zapewne wszyscy nasi Czytelnicy spodziewali się, włączył się aktywnie w promocję tego ważnego przedsięwzięcia, realizując tym samym nasz program promocji kultury skandynawskiej w Polsce.

Wernisaż otworzył pan dyrektor Jerzy Ilkosz. Następnie zebrani mieli okazję zapoznać się z wykładami gości z Norwegii (Ewa E. Madshus i Line Bull). Zapraszamy do zapoznania się z nagraniami:

Wersja audio

Nagranie wideo

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2024 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.