Jesteś tutaj: Multimedia » Miscellanea » Kazania na I sobotę lipca i VII Niedzielę po Zesłaniu Ducha Św. AD 2013 — x. Rafał Trytek

Kazania na I sobotę lipca i VII Niedzielę po Zesłaniu Ducha Św.

x. Rafał Trytek

6 i 7 lipca 2013 roku x. Rafał Trytek wygłosił kazania, których wysłuchali wierni podczas Mszy Świętych we Wrocławiu i Krakowie. Podkreślił w nich, że mamy pewność, iż wiara prawdziwych następców św. Piotra nie upadnie (tego naucza Sobór Watykański I) – idąc za św. Piotrem podążamy drogą zbawienia. Ta prawda nigdy nie zostanie zafałszowana. Dlatego musimy odrzucić wiarę modernistów, która oznacza zerwanie z Kościołem katolickim i Jego nauczaniem. Święci Piotr i Paweł, których oktawę obchodziliśmy, powinni stać się naszymi przewodnikami w czasach współczesnej wielkiej apostazji – zapowiedzianej już przez Matkę Boską podczas objawień w Fatimie.

Prośmy Najświętszą Maryję Pannę o uchronienie przed największym nieszczęściem, jakie może nas spotkać, czyli przed odpadnięciem od wiary katolickiej. Pamiętajmy, że diabeł będzie walczył do samego końca, aby jak najwięcej dusz sprowadzić na drogę zatracenia.

Zapraszamy do zapoznania się z nagraniami:

Wersja audio

Nagranie wideo

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2024 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.