Jesteś tutaj: Multimedia » Miscellanea » Kazania na IX Niedzielę po Zielonych Świątkach i święto Wniebowzięcia NMP AD 2011 – x. Rafał Trytek

Kazania na IX Niedzielę po Zielonych Świątkach i święto Wniebowzięcia NMP

x. Rafał Trytek

14 i 15 sierpnia 2011 roku x. Rafał Trytek wygłosił kazania, których wysłuchali wierni zgromadzeni na Mszach Świętych w Krakowie i Wrocławiu. W kazaniach tych duszpasterz polskich sedewakantystów zwrócił uwagę, że nieustannie potrzebujemy nawrócenia, dlatego musimy chronić Świętą Wiarę Katolicką. Sprawiedliwość Boża musi zostać dopełniona, a każdy grzech odpokutowany.

Świątynie katolickie, od kilkudziesięciu lat opanowane przez modernistów, są w rzeczywistości puste. Jeżeli w kościele nie jest sprawowana prawdziwa Ofiara, takie miejsce nie jest nikomu potrzebne. Jeżeli nie jest zachowana prawdziwa Wiara, taka sama od około 2000 lat (łącznie z wszystkimi dogmatami maryjnymi), zastępuje ją herezja. Nie należy jednak upadać na duchu, albowiem zwycięstwo przyjdzie przez Niepokalaną.

Najświętsza Maryja Panna, której święto obchodzimy każdego 15 sierpnia, w 1920 r. wyprosiła dla narodu polskiego zwycięstwo nad bolszewizmem. Tylko Matka Boska była w stanie zdeptać głowę szatana, a Kościół Święty cieszy się Jej opieką również dziś, kiedy ateizm pozornie wydaje się tryumfować.

Zapraszamy do zapoznania z nagraniami:

Wersja audio

Nagranie wideo

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2024 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.